Spoločenské hry porovnanie ceny

WALACHIA Stolní lední hokej

WALACHIA Stolní lední hokej

  • Hokej se dvěma kompletními týmy, náhradními hráči, náhradními díly a ukazatelem skóre
hokej s dvomi kompletnými tímy, náhradnými hráčmi, náhradnými dielmi a ukazovateľom skóre

Albi Slovenský a český film

Albi Slovenský a český film

Ako dobre poznáte slovenský a český film? Ponorte sa do sveta úspešných filmov, rozprávok a seriálov a zaspomínajte si na známe filmové postavy a hlášky. Táto hra nadväzuje na úspech vedomostných hier Slovensko: Otázky a odpovede, Európa: Otázky a odpovede a Svet: Otázky a odpovede, ktoré si mnohí z vás veľmi obľúbili. V tejto vedomostnej hre nájdete 1800 otázok zo sveta slovenského a českého filmu. Otázky sú rozdelené do šiestich okruhov: film pred rokom 1989, film po roku 1989, tvorcovia a herci, večerníčky a rozprávky, filmové hlášky a rôzne.Obojstranný herný plán umožňuje hrať aj párty verziu tejto hry, v ktorej budete »

Piatnik Mucha - Beauty

Piatnik Mucha - Beauty

Kanastové hrací karty s motivem Mucha - Beauty.Vhodné i pro Bridž a Poker.Krabička obsahuje 2 balení po 55 kartách.

ADC Blackfire 7 divů světa

ADC Blackfire 7 divů světa

Stolová hra 7 Divů světa. Víťaz ankety Spiel des Jahres 2011! Rýchla a svieža kartová hra kompletne v češtine! Hráči sa stávajú vládcami starovekých miest a snažia sa vybudovať jeden zo siedmich divov sveta Hra 7 Divů světa vyhrala prestížnu cenu Kennerspiel des Jahres 2011! Táto cena je určená tej najlepšej hre v roku 2011 pre pokročilých hráčov a je novým rozšírením známejšej Spiel des Jahres! Hráči sa v priebehu troch častí hry – troch rôznych vekov – snažia postaviť čo najviac čo najcennejších budov a najlepšie tiež celý svoj div sveta. Každý vek sa skladá zo šiestich ťahov, v každom ťahu si hráči tajne zvolia jednu »

Piatnik Mozart

Piatnik Mozart

Kanastové hrací karty s motivem Mozart.Vhodné i pro Bridž a Poker.Krabička obsahuje 2 balení po 55 kartách.

Piatnik Activity Děti

Piatnik Activity Děti

Společenská hra doporučený věk od 4 let. Zábavná hra Activity Děti pro nejmenší! Interaktivní společenská hra rozvíjející fantazii, vyjadřovací schopnosti a slovní zásobu. Tato kombinace tvořivosti a výrazových možností byla testována s velkým úspěchem mateřskými školami. Otázky jsou rozděleny do několika kategorií, které přistupují k dětem individuálně. Délka hry se může podle potřeby upravit. Activity podporují schopnost vyjadřování u našich nejmenších.Balení obsahuje 6 dílů hracího pole, 165 hracích karet, 2 slony a pravidla hry. od 4 letHračka splňuje směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES ze dne 18. června »

Piatnik World Map

Piatnik World Map

Kanastové hrací karty s motivem World Map.Vhodné i pro Bridž a Poker.Krabička obsahuje 2 balení po 55 kartách.

Albi Mysli a spojuj! - Lidské tělo

Albi Mysli a spojuj! - Lidské tělo

Karetní hra doporučený věk od 7 let, pro 1-8 hráčů. Mysli a spojuj, Lidské tělo je zábavná vzdělávací hra o lidském těle. Obsahuje 100 karet, na kterých si procvičíte Vaše znalosti anatomie. Zjistíte, zda je ucho tvořené z buněk, jestli se nachází deltový sval v oblasti krku, zda je čelist orgánem a mnoho dalšího. Při hraní musíte k obrázkům přiřazovat správné karty s charakteristikami. Vyhrává ten, kdo první odehraje všechny svoje karty. Hra Mysli a spojuj, Lidské tělo je vhodná pro děti od sedmi let.Parametry a specifikace:Rok vydání: 2010Věk hráčů: od 7 letPočet hráčů: 1 až 8Doba hraní: 15 a více minutPravidla v českém »

Hasbro Operace SK

Hasbro Operace SK

Cílem hry je uzdravit Sama. Operovat ho tak, abyste se nedotkli jeho vnitřních stěn a nerozsvítili jeho nos. Pro 2 až 4 hráče od 6 let.

Piatnik Natural Wonder - Fish

Piatnik Natural Wonder - Fish

Kanastové hrací karty s motivem Natural Wonder - Fish.Vhodné i pro Bridž a Poker.Krabička obsahuje 2 balení po 55 kartách.

Albi Stolní fotbálek pro 2

Albi Stolní fotbálek pro 2

Stolová hra Stolový futbal pre 2. Stolový futbal pre dvoch hráčov je perfektnou alternatívou k futbalom, ktoré sa vám do bytu nezmestia. Nielen, že plnohodnotne nahradí klasický futbal, navyše výborne vyzerá, nezaberá miesto a pritom je skvele hrateľný! Doporučený věk od 6 let. Stolní fotbálek pro dva hráče je perfektní alternativou k fotbálkům, které se vám do bytu nevejdou. Nejenže plnohodnotně nahradí klasický fotbálek, navíc výborně vypadá, nezabírá místo a přitom je skvěle hratelný! menšia varianta klasického stolného futbalu, pre dvoch hráčov, dobre sa ovláda - madla sa ľahko otáča, jednoduchá hra na stole aj na »

Piatnik Natural Wonder - Butterflies

Piatnik Natural Wonder - Butterflies

Kanastové hrací karty s motivem Natural Wonder - Butterflies.Vhodné i pro Bridž a Poker.Krabička obsahuje 2 balení po 55 kartách.

BETEXA Pexetrio Zvířátka na statku

BETEXA Pexetrio Zvířátka na statku

BETEXA 2008, Stolní hra, čeština, Omrzelo Vás pexeso? Zahrejte si PEXETRIO®!

MATTEL Nosorožec uličník

MATTEL Nosorožec uličník

Kterému z ptáčků se podaří utéct před zlobivým nosorožcem? Ptáčci se posouvají hodem kostky. První tři z Tvých ptáčků, kteří se dostanou nosorožci na hřbet, vítězí! Pro 2-4 hráče. Ktorému z vtáčikov sa podarí utiecť pred zlobivým nosorožcom? Vtáčiky sa posúvajú hodom kocky. Prvé tri z Tvojich vtáčikov, ktorí sa dostanú nosorožce na chrbát, víťazí!

Piatnik Flower Garden

Piatnik Flower Garden

Kanastové hrací karty s motivem Flower Garden.Vhodné i pro Bridž a Poker.Krabička obsahuje 2 balení po 55 kartách.


1 2 357 58 59 60 61

Porovnanie ceny - lacné Spoločenské hry zo spoľahlivých internetových obchodov. Spoločenské hry aktuálne akcie, zľavy, výpredaje a porovnanie cien tisícov výrobkov.